گروه تولیدی بازرگانی کارا

با هم به اوج میرسیم ...

حوزه فعالیت

حوزه فعالیت

محصولات بازرگانی کارا با توجه به اینکه تولید مشترک ایران و ترکیه هستند و از روی نمونه های با کیفیت و معتبر اروپایی الگو برداری شده اند از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار است.
بازرگانی کارا با ورود به عرصه ماشین آلات مونتاژ درب و پنجره یو پی وی سی ( upvc ) تلاش نموده تا با ارایه مجموعه کاملی از انواع ماشین آلات اقتصادی ، استاندارد و پیشرفته در بخش تولید درب و پنجره  upvc  به نیاز فعالان این حوزه پاسخ مناسبی داده و با توجه به وجود روشهای متنوع تولید ، انواع ماشین آلات مورد نیاز را به صورت نمونه های نو و آکبند و همچنین دست دوم های تضمینی در اختیار خریداران گرامی قرار دهد.

بازرگانی کارا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خرید و فروش انواع ماشین آلات اقتصادی ، استاندارد و پیشرفته در زمینه تولید شیشه دوجداره و مونتاژ درب و پنجره upvc در ایران ، با افتخار اعلام میدارد در طی این سالها بیش از 750 کارگاه کوچک و بزرگ را در سراسر میهن عزیزمان راه اندازی نموده است.
همچنین این مجموعه در زمینه پشتیبانی فنی ، ارایه گارانتی، خدمات پس از فروش و تامین قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات همواره پیشگام بوده و به این مبحث با نگاه ویژه ای ورود نموده است.

بازرگانی کارا به عنوان بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده ماشین آلات درب و پنجره پو پی وی سی upvc در ایران ، کلیه محصولات خود را با 2 سال گارانتی طلایی و 30 سال خدمات پس از فروش ارایه مینماید.

»سایر محصولات