گروه تولیدی بازرگانی کارا

با هم به اوج میرسیم ...

کنترل کیفیت QC و تحقیق توسعه R&D

کنترل کیفیت QC و تحقیق توسعه R&D

کنترل کیفیت QC و تحقیق توسعه R&D

بخش کنترل کیفیت  (QC)
با توجه به جایگاه مبحث کیفیت در صنعت و افزایش روز افزون اهمیت آن در ارائه محصولات و خدمات مناسب به مشتریان، بازرگانی کارا  به عنوان پیشرو در صنعت ساخت ماشین آلات شیشه دوجداره  و درب و پنجره upvc در کشور، اقدام به راه اندازی واحدی مستقل نموده است که این واحد با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و نیاز مشتریان گرامی در داخل کشور ، قوانین ، ضوابط ودستورالعمل های منحصر به فردی را در جهت افزایش کیفیت محصول نهایی و کاهش خطاهای مراحل تولید و همچنین افزایش رضایت مشتریان، تهیه و تدوین نموده است.
کلیه ماشین آلات تولیدی این مجموعه بر حسب چک لیست جداگانه ای از مراحل قبل از تولید ( مراحل خرید و تهیه مواداولیه)، در طول فرآیند تولید و پس از ساخت مورد بررسی و ارزیابی کیفی قرار می گیرند تا در نهایت مجوز خروج ماشین آلات در صورت تایید تمام موارد مورد بررسی واحد کنترل کیفیت، صادر گردد.

بخش تحقیق و توسعه (R&D)
در دنیای رقابتی و خاص امروزی لازمه بقا و ماندگاری هر مجموعه تولیدی و صنعتی اصل یادگیری و نوآوری می باشد. به ناچار مجموعه هایی که در جهت برآورده کردن این نیاز گامی برندارند به سمت نابودی حرکت خواهند کرد.
مجموعه بازرگانی کارا در جهت تامین این نیاز اساسی و به روز بودن محصولات، اقدام به راه اندازی واحد R&D نموده است. این واحد در راستای ماموریت و اهداف سازمانی با بررسی روند فنی و همچنین تسهیل کار،در نشست های تحقیقی در جستجوی راهکارهای نوین جهت خلق و نوآوری های خاص می باشد.

سایر محصولات